Dział People & Culture

Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

Jesteśmy drużyną Atomówek i podobnie jak serialowe bohaterki, zawsze służymy wsparciem dla naszych współpracowników. Dbamy o ich komfort pracy oraz rozwój. Choć do naszych codziennych zadań nie możemy zaliczyć latania, czy klonowania (a szkoda 😉), to na pewno część zdolności, jak superszybkość, wykorzystujemy każdego dnia. Jesteśmy odpowiedzialne za kwestie związane m.in. z rekrutacją, zatrudnieniem, dokumentacją pracowniczą, Employer Brandingiem, komunikacją oraz organizacją różnego rodzaju akcji mających na celu Team Building. Nasi TIMOs wiedzą, że drzwi do nas są dla nich zawsze otwarte.

Kogo szukamy?

Kompetencje merytoryczne są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze są dla nas wartości, które współdzielimy i którymi kierujemy się każdego dnia, we wszystkich aspektach działania. Dlatego szukamy osób, dla których (tak jak dla nas) w codziennej pracy ważne są dobre relacje: wzajemne wsparcie, komunikacja i nastawienie na #OneTeam 😊 Doceniamy pasjonatów swojej dziedziny, którzy lubią to co robią i są nastawieni na zapewnienie jak najlepszego Employee & Candidate Experience.

Aktualne oferty pracy

Na chwilę obecną nie mamy otwartego procesu rekrutacji do obszaru, który Cię interesuje, cieszymy się jednak, że jesteś zainteresowany/a firmą TIMOCOM.

Aplikuj mimo to!

Chcielibyśmy w przyszłości informować Cię drogą elektroniczną o aktualnie prowadzonych rekrutacjach oraz mieć możliwość bezpośredniego kontaktu w przypadku pojawienia się oferty którą mógłbyś/aś być zainteresowany/a.

Daj nam taką możliwość i zapisz się do newslettera!

Poznaj nasz #HiringTeam

 1. tło - x Magda - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam

  To Magda opowie Ci o stanowisku i wyzwaniach, które na Ciebie czekają. Odpowie także na pytania dotyczące Twojej przyszłej pracy oraz zarazi duchem i wartościami TIMOCOM 😊

  Magda to prawdziwa pasjonatka People & Culture, która wierzy w Human Relations oparte na partnerstwie: z ludźmi i dla ludzi.

  Prywatnie miłośniczka muzyki w każdej postaci 😊 Lubi także śpiewać. Na całe gardło. W samochodzie.
 2. tło - koło Patrycja - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam

  Rolą Patrycji jest zadbanie o Twój komfort podczas rozmów i spotkań, ale przede wszystkim jak najtrafniejsze sprawdzenie dopasowania TY & TIMOCOM. Nie zdziw się więc dużą liczbą (także People & Culture-owych) pytań.

  Rekrutacyjne motto: „Kandydat i rekruter = #OneTeam 😊”

  PS. Na spotkaniu w naszym biurze na pewno zaproponuje Ci kawę! 😊
 3. tło - x Denis - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam
  Jest duże prawdopodobieństwo spotkania Denisa w procesach rekrutacyjnych do zespołów międzynarodowych. Jego dewizą jest inwestycja w drugiego człowieka.

  Pomimo dużej ilości obowiązków zawsze znajduje czas na wspieranie członków TIMOCOM w bieżących działaniach.

  Znak firmowy? Brak stałego pokoju dyrektora 😊 Swoje miejsce Denis zawsze widzi pośród członków naszego zespołu #OneTeam
+48 71 737 25 96
rekrutacja@timocom.com
TIMOCOM #OneTeam
TIMOCOM #OneTeam
linkedin
Zobacz jakie fajne opinie