Dział Business Security

Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

Misją TIMOCOM jest digitalizacja procesów w celu uczynienia branży logistycznej inteligentną, bezpieczną i prostą. W zespole BS odpowiadamy za ważny etap tego procesu – czuwamy nad bezpieczeństwem klientów. Na co dzień wcielamy się w role „detektywów” analizujących i przetwarzających duże ilości danych oraz dokumentów. Na ich podstawie podejmujemy decyzje dotyczące firm, które chcą korzystać z produktów i usług TIMOCOM. Przeprowadzamy audyty wszystkich nowych klientów i monitorujemy istniejących. Nasza praca jest pełna wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji, a jej efekty pomagają budować zaufanie klientów do naszej marki.

Kogo szukamy?

W naszym zespole sprawdzą się osoby, które posiadają umiejętności analityczne i potrafią być asertywne. Szukamy ludzi uśmiechniętych, pewnych swoich umiejętności, którzy na co dzień będą dążyli do realizacji zadań w zgodzie z wartościami TIMOCOM i potrafili współpracować w naszym #OneTeamie.

Aktualne oferty pracy

Na chwilę obecną nie mamy otwartego procesu rekrutacji do obszaru, który Cię interesuje, cieszymy się jednak, że jesteś zainteresowany/a firmą TIMOCOM.

Aplikuj mimo to!

Chcielibyśmy w przyszłości informować Cię drogą elektroniczną o aktualnie prowadzonych rekrutacjach oraz mieć możliwość bezpośredniego kontaktu w przypadku pojawienia się oferty którą mógłbyś/aś być zainteresowany/a.

Daj nam taką możliwość i zapisz się do newslettera!

Poznaj nasz #HiringTeam

 1. tło - koło Arek - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam
  Odpowie także na wszystkie pytania dotyczące Twoich przyszłych zadań.

  Nowe technologie, fotografia, grafika komputerowa, muzyka - to przysłowiowe "koniki" Arka.
  Co go relaksuje? Zdecydowanie wypoczynek na łonie natury 😊
 2. tło - = Paweł - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam
  To prawdopodobnie Paweł weźmie Cię pod swoje skrzydła i oprowadzi po biurze, odpowie na nurtujące pytania (i zaprosi na kawę do naszego coffee cornera).
 3. tło - koło Patrycja - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam
  Rolą Patrycji jest zadbanie o Twój komfort podczas rozmów i spotkań, ale przede wszystkim jak najtrafniejsze sprawdzenie dopasowania TY & TIMOCOM. Nie zdziw się więc dużą liczbą (także People & Culture-owych) pytań.

  Rekrutacyjne motto: „Kandydat i rekruter = #OneTeam 😊”

  PS. Na spotkaniu w naszym biurze na pewno zaproponuje Ci kawę! 😊
 4. tło - x Denis - członek zespołu TIMOCOM #HiringTeam
  Jest duże prawdopodobieństwo spotkania Denisa w procesach rekrutacyjnych do zespołów międzynarodowych. Jego dewizą jest inwestycja w drugiego człowieka.

  Pomimo dużej ilości obowiązków zawsze znajduje czas na wspieranie członków TIMOCOM w bieżących działaniach.

  Znak firmowy? Brak stałego pokoju dyrektora 😊 Swoje miejsce Denis zawsze widzi pośród członków naszego zespołu #OneTeam
+48 71 737 25 96
rekrutacja@timocom.com
TIMOCOM #OneTeam
TIMOCOM #OneTeam
linkedin
Zobacz jakie fajne opinie